Naprawa AGD, pralek, zmywarek, kuchenek, programatorów, modułów elektronicznych    

stdarek

 Naprawa piekarników, kuchenek elektrycznych, elektryczno - gazowych, zegarów elektronicznych

We współczesnym sprzęcie elektronika dotarła również do piekarników, kuchenek gazowo - elektrycznych oraz elektrycznych. Prawie każda taka kuchenka wyposażona jest w zegar do programowania czasu pieczenia często także do ustalania temperatury w piekarniku.

Rozwiązanie jest dokładne, proste w użyciu i eleganckie dopóki się nie zepsuje. Nie działający zegar takiej kuchenki calkowicie uniemożliwia korzystanie z piekarnika, a niejednokrotnie również z kuchenki.

Koszt modułu w serwisie autoryzowanym to co najmniej kilkaset złotych w przypadku tańszych marek do tego koszt montażu oraz dwa dojazdy. Niejednokrotnie dany moduł jest już niedostępny, co wyklucza naprawę sprzętu. Wówczas istnieją dwia rozwiązania - wyłaczanie zegara, które nie zawsze jest możliwe a na pewno znacznie ograniczy funkcjonalność piekarnika lub jego naprawa.

Jeśli zegar kuchenki, a w szczególności Amica i Mastercook:

 • resetuje się po ustawieniu, lub włączeniu piekarnika,
 • nie daje się ustawić,
 • świecą wszystkie pola wyświetlacza,
 • nie działa piekarnik w kuchence,
 • zegar w ogóle nic nie wyświetla, nie działa
 • działa nieprawidłowo pokrętło,
 • nie działają niektóre lub wszystkie przyciski
 • włączenie minutnika powoduje reset i wyłączenie piekarnika
 • zegar sam się resetuje po ustawieniu i pokazuje ciągle 12
 • piekarnik podczas pieczenia wyłącza się co jakiś czas i nie daje się włączyć od razu tylko po pewnym czasie.
 • zegar działa prawidłowo, wszystkie funkcje działają, ale nie załącza piekarnika (ani grzania ani oświetlenia)
 • piekarnik Amica zgłasza błąd karty SD, Error SD card
 • piekarnik po chwili pracy się wyłącza, mimo prawidłowej pracy zegara

 • są to typowe usterki które prawie zawsze da się usunąć. Na usługę udzielam pełnej dwunastomiesięcznej gwarancji.

  Naprawiam wszystkie usterki, nie tylko opisane powyżej.

  Problemy opisane powyżej w kuchenkach i piekarnikach Fagor Mastercook zdarzają się nagminnie, już kilka miesięcy po gwarancji a serwis podobnie jak większość serwisantów AGD jedyne co oferuje to wymianę całego modułu. Jest to szeroko opisane na kilku portalach z opiniami o sprzęcie AGD. Niestety, stosowane w tym sprzęcie zegary produkcji Diehl są dość zawodne.

  Podobną usterkę powoduje uszkodzony łącznik krzywkowy piekarnika - jeśli uszkodzeniu ulegnie styk informujący moduł elektroniczny o ustawieniu pokrętła wyboru funkcji w położeniu zero, nie da się w żaden sposób w piekarniku ustawić godziny.

  Zegary te występuja w piekarnikach i kuchenkach takich jak: MC5EX, MPW6EFL, MPW6EFX, KGE3462B DYN, KGE34155X DYN, KGE3415SB DYN, KC 2459X DYN, KGE3479SB DYN, KC2459B DYN, KGE 7340X FUT, KGE7390X FUT, KGE3479B DYN, KGE3480B DYN, MP6EFB, MP6E FX, M5EX, M5EB, M5EFX

  Naprawiam zegary kuchenek wszystkich marek takich jak: Amica, Mastercook, Fagor, Wrozamet, Whirlpool, Ardo, Candy, Smeg, Miele i innych.

  Posiadam zapas zarówno fabrycznie nowych jak i regenerowanych zegarów do kuchenek produkcji Fagor Mastercook, dzięki czemu niezależnie od problemów producenta mogę dokonywać ich napraw.

  Jestem z Gdyni Redłowa i dojeżdżam do Klienta na obszarze Trójmiasta i okolic, Gdańsk, Oliwa, Przymorze, Wrzeszcz, Morena, Zakoniczyn, Wiszące Ogrody, Gdynia, Orłowo, Sokółka, Fikakowo, Witomino, Wiczlino, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Tczew, Pruszcz Gdański, Juszkowo, Żukowo, Chwaszczyno, Banino, Bojano.

  Naprawa płyt indukcyjnychNaprawa płyt ceramicznychNaprawa kuchenek elektrycznych, zegarówzegar kuchenki mastercook pod zabudowę

   

  stat4u

   

  © elektryk-trojmiasto.pl