Elektroinstalacje, naprawa AGD pralki, zmywarki, moduły   

stdarek


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 O mnie

Jestem absolwentem studiów magisterskich Politechniki Gdańskiej, moją specjalnością jest szeroko pojęta automatyka przemysłowa. Od zawsze interesowałem się elektroniką, dzięki czemu zdobytą na studiach wiedzę teoretyczna potrafiłem połączyć z praktyką. Zajmuję się naprawą dużego sprzętu AGD. Specjalizuję się w naprawie elektronicznych modułów sterujących oraz programatorów sprzętu takiego jak pralki, zmywarki, płyty ceramiczne i indukcyjne, piekarniki. Naprawiam sprzęt marek takich jak Electrolux, AEG, Zanussi, Bosch, Siemens, Amica, Whirlpool, Indesit, Ariston, Hotpoint, Candy, Hoover, Haier oraz innych, również mniej znanych.

W przeciwieństwie do innych serwisów płyt indukcyjnych elektronikę naprawiam sam, nie odsyłam do żadnych podwykonawców, co do minimum skraca czas naprawy.

Od lat studenckich posiadam uprawnienia Stowarzyszenia Elektryków Polskich pozwalajace mi zajmować się obsługą, naprawami oraz montażem urządzeń oraz instalacji elektrycznych do napięcia 1000V.

Uprawnienia te pozwalają mnie na podłączanie sprzętu AGD do instalacji elektrycznej oraz odnotowanie tego faktu w karcie gwarancyjnej pieczątką z numerem uprawnień SEP. Aktualne świadectwo kwalifikacyjne posiadam zawsze do wglądu dla klienta na miejscu.

Korzystam z profesjonalnych narzędzi pomiarowych amerykańskiej firmy Fluke takich jak multimetr Fluke 87V, Fluke 289, przyrządu do pomiaru parametrów instalacji elektrycznej, pomiarów ochronnych oraz rezystancji izolacji Fluke 1652B. Posiadam mostek do wyszukiwania uszkodzonych elementów RLC U1733B znanej amerykańskiej firmy Agilent - wcześniej produkowany pod marką HP. W trudniejszych przypadkach na warsztacie korzystam z oscyloskopu cyfrowego Tektronix TDS2012C, TDS724 oraz transformatora separacyjnego o mocy 3kW, co umozliwia bezpieczne pomiary w każdym punkcie, również w układach bez sepracji galwanicznej z tzw. "gorącą masą". Posiadam także pirometr Fluke 62 którym można dokonać błyskawicznego bezdotykowego pomiaru temperatury zarówno w piekarniku jak i w zamrażarce kontrolując na przykład prawidłowość działania termostatu.

Ponieważ bezpieczeństwo pracy jest najważniejsze, w codziennej pracy używam bezdotykowego detektora napięcia Fluke 1AC II, dającego pewność, że w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca pracy brak jest napięcia.

  Multimetr Fluke 87VMiernik instalacji Fluke 1652Bmostek RLC Agilent U1733cPirometr Fluke 62.

 

W razie konieczności odłączenia do naprawy kuchenki gazowo elektrycznej podłączonej przewodem sztywnym, posiadam wykrywacz przecieków gazu renomowanej firmy Rothenberger Rotest Electronic 3 z aktualnym świadectwem kalibracji na miejscu do wglądu, co gwarantuje Państwu pełne bezpieczeństwo eksploatacji naprawianej kuchenki.

Zwrot zużytych części po naprawie:

W związku ze znacznym nakładem pracy i czasu niezbędnym do zdiagnozowania niektórych usterek elektronicznych oraz znalezieniem uszkodzonych elementów, zużyte elementy z napraw elektronicznych nie będą zwracane Klientom. Gdy montuję u Państwa na miejscu regenerowane moduły - nie pozostawiam zużytych. Proszę o wyrozumiałość - zdarzały się przypadki kiedy to konkurencja w ten sposób próbowała poznać, jak usuwać trudne do zdiagnozowania usterki.

W zamian w większości przypadków otrzymują Państwo pisemną roczną gwarancję na działanie całego sprzętu, nie tylko na wymienione elementy. Z gwarancji takiej wyłączone są jedynie uszkodzenia mechaniczne, oraz elementy zużywające się jak żarówki czy grzałki.

Bez problemu wydajemy zużyte elementy handlowe takie jak: pola grzejne, grzałki, uszczelki, żarówki, termostaty, zawiasy oraz wszystkie te elementy, gdzie naprawa polega na wymianie elementu dostarczonego przez serwis producenta. Jeśli zdecydują się Państwo zlecić nam wymianę modułu elektronicznego na nowy z serwisu - oczywiście otrzymają Państwo uszkodzony moduł spowrotem.

Jestem zarejestrowanym, legalnie działającym przedsiębiorcą pod nr REGON 365948377. Nie jestem czynnym podatnikiem VAT, w związku z czym nie mogę wystawiać faktur VAT na swoje usługi - jedynie rachunki zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać rachunek - poproszę o podanie danych do jego wystawienia przed wydaniem sprzętu z naprawy. Akceptuję płatności gotówką oraz przelewem bankowym na konto firmowe.

Posiadam aktualne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu zawodowym z limitem odpowiedzialności do 100 tys. zł. Gdyby zdarzyło mnie się uszkodzić naprawiany sprzęt np. stłuc drogą szybę płyty z mojej winy, czy to podczas demontażu, transportu, czy na warsztacie lub uszkodzić Państwa meble - likwidacją szkody zajmie się mój ubezpieczyciel. W związku z powyższym mogą państwo bez obaw powierzyć mnie swój sprzęt, nawet ten najdroższy.

Ergo HESTIA

Jestem z Gdyni i dojeżdżam do Klienta na obszarze Trójmiasta i okolic, Gdańsk Oliwa, Gdańsk Przymorze, Wrzeszcz, Morena, Zakoniczyn, Wiszące Ogrody, Gdynia, Orłowo, Gdynia Sokółka, Gdynia Fikakowo, Witomino, Gdynia Karwiny, Dąbrowa, Wiczlino, Sopot Kamienny Potok, Sopot Wyścigi, Sopot Brodwino, Rumia, Reda, Wejherowo, Tczew, Pruszcz Gdański, Juszkowo, Żukowo, Chwaszczyno, Banino, Bojano.

stat4u

© elektryk-trojmiasto.pl