Naprawa sprzętu AGD, pralek, zmywarek, programatorów, modułów elektronicznych  

stdarek


 
Naprawa pralek Naprawa zmywarek Naprawa płyt ceramicznych Naprawa kuchenek

Naprawa pralek, suszarek, kuchenek elektrycznych, piekarników.

Zajmuje się naprawą pralek, suszarek, kuchenek elektrycznych, piekarników, płyt ceramicznych oraz indukcyjnych każdego typu.

Naprawy wykonuje w miarę możliwości u Klienta, na miejscu. Trudniejsze przypadki wymagają zabrania modułu lub nawet całego sprzętu na warsztat w celu naprawy i gruntownego przetestowania, tym niemniej taka naprawa również jest znacznie tańsza od zakupu nowego sprzętu. W przeciwieństwie do innych serwisantów nie wysyłam elektroniki do naprawy do innych serwisów elektroniki, nie korzystam z usług żadnych podwykonawców w tym zakresie, co znacznie skraca czas naprawy. W razie długotrwałych napraw montuję sprzęt zastępczy.

Płyty indukcyjne naprawiam wyłącznie na warsztacie, montując płytę zastępczą na czas naprawy.

Specjalizuję się w naprawie elektronicznych modułów sterujących we wszelkim sprzęcie AGD zarówno domowym jak i gastronomicznym. Posiadam doświadczenie w projektowaniu i uruchamianiu systemów mikroprocesorowych, które pozwala mi na niedrogą i skuteczną naprawę elektronicznych modułów których cena w serwisie AGD jest zaporowa w stosunku do wartości naprawianego sprzętu. Jako jeden z nielicznych trójmiejskich serwisantów AGD z wykształcenia jestem inżynierem automatykiem, absolwentem Politechniki Gdańskiej.

W przeciwieństwie do serwisu nie wymieniam kosztownych modułów elektronicznych a jedynie ich uszkodzone elementy.

Ogromną większość modułów i programatorów da się naprawić w przystępnej cenie, nawet jeśli serwisant stwierdził konieczność wymiany. Jeżeli inny serwis stwierdził wysoki koszt naprawy płyty ze względu na konieczność wymiany elektroniki, może warto sprawdzić jeszcze raz.

Moje doświadczenie pozwala na zaoferowanie diagnozy wraz z dojazdem w cenie 50 - 60 zł, ponieważ nie wymieniam modułów, naprawa prawie zawsze jest opłacalna, dlatego nie zarabiam na diagnozie.

Zwykle mogę przyjechać i zdiagnozować Państwa sprzęt w dniu wezwania lub następnego dnia, również do późnych godzin wieczornych.

Mogę sprowadzić części zamienne do prawie każdego sprzętu, w razie wysokiej ceny w miarę możliwości staram się użyć sprawdzonych części używanych.


Na usługę udzielam rok gwarancji.

W razie konieczności zabrania sprzetu na warsztat znoszę, zabieram, odwożę, wnoszę sprzęt na miejsce oraz podłączam.

Nie naprawiam chłodziarek, lodówek, zamrażarek za wyjątkiem uszkodzeń elektrycznych lub spowodowanych przepięciem.

Naprawiam sprzęt oraz elektroniczne moduły sterujące i programatory sprzętu takich firm jak: Amica, Mastercook, DeDietrich, Brandt, Fagor, Beko, Electrolux, Privileg, AEG, Bauknecht, Whirlpool, Smeg, Siemens, Bosch, Candy, Hoover, Indesit, Ariston, Hotpoint, Scholtes, Teka, Kuppersbusch, Polar, Miele.

naprawa Amica Electrolux serwisWhirlpool serwis Siemens serwisCandy

Indesit serwis Ariston serwiaBosch serwisMiele Polar

 

 

© elektryk-trojmiasto.pl